Loading

Mandarin Essence VIP CLUB program

     

TT_karta_mandarinPředstavujeme Vám Mandarin Essence VIP klub, který je určen pro Vás, naše věrné klienty jako poděkování za Vaši přízeň. Naším cílem je vytvářet pro Vás příjemné prostředí a takové podmínky, abyste u nás dostali vždy něco navíc a cítili se příjemně, jako VIP. Vážíme si Vaší věrnosti. Jako odměnu pro Vás máme připravený klubový VIP program.

  

Kromě toho, že náš věrný zákazník s VIP kartou neplatí vstupné a získá slevu 10% na konzumaci, zajistili jsme pro Vás také zajímavé VIP benefity u zajímavých partnerských provozů (seznam ke stažení ZDE). Kdo může získat VIP Mandarin Club kartu? Pouze náš věrný zákazník.   

Co Vám naše VIP karta kromě VIP benefitů přinese? Nadstandardní péči v našem i dalších desítkách provozů. A navíc Vám ušetří spoustu místa v peněžence. Už v ní nebudete muset mít nespočet různých slevových karet. Bohatě si vystačíte s naší klubovou VIP kartou.

    

V Mandarin VIP klubu se můžete těšit na mnoho překvapení a vždy – jako první – budete vědět o novinkách a akcích, které pro naše klienty připravujeme. Myslíme na ty, které máme rádi a kterých si Vážíme. Více informací o benefitním programu naleznete na www.toptep.czSeznam ke stažení ZDE.

 

Těšíme se na vás

Mandarin Essence VIP club

Facebook

Twitter

Google+

Foursquare

Pinterest

Yelp
Hudební klub & Cocktail bar – Mandarin Brno